Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

KLUB MALUCHA „CHATKA PUCHATKA”

"Chatka Puchatka" to gwarancja, że Twoje dziecko ma właściwą opiekę. 

To  Klub Malucha, który powstał z myślą o dzieciach, jak i również o Was Drodzy Rodzice. Opiekujemy się dziećmi od 6 m-ca do 3 lat. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 17:00 a na ul. Dębowej od 6.30 do 16.30.

Warunkiem rezerwacji miejsca jest uiszczenie przez Rodzicow wpisowego 350,00zl (oplata jednorazowa, bezzwrotna) i podpisanie umowy.

Kadra zatrudniona w naszej placówce posiada pełne kwalifikacje wymagane do sprawowania opieki nad dziećmi, co gwarantuje profesjonalne wsparcie rozwoju każdego dziecka.

Jesteśmy wpisani do rejestru żłóbków prowadzonego przez Wójta Gminy Oleśnica, w związku z tym jesteśmy pod stałą kontrolą Urzędu Gminy, Sanepidu i Straży Pożarnej.

"Chatka Puchatka" to na szczęście żaden moloch, ale miejsce kameralne, przytulne, po prostu tak jak w domu. Cała uwaga pracowników poświęcona jest dzieciom.

"Chatka Puchatka" zapewnia dzieciom stałą opiekę i warunki do wszechstronnego indywidualnego rozwoju. Zapewniamy bogaty i urozmaicony program. Zabawy i zajęcia prowadzone w Klubie Malucha: manipulacyjno-konstrukcyjne, tematyczne, plastyczne, rytmiczno-muzyczne. 

W Klubie Malucha zapisy trwają. Propozycje dostosowane są do potrzeb Rodziców. Maluch nie musi być przez cały dzień, jeżeli nie ma takiej potrzeby. Dzieci przyjmowane są również na kilka godzin. W momencie, gdy będziesz gotowy zapisać do nas swoje dziecko, prosimy o umówienie się z nami na spotkanie, abyśmy mogli Ci w tym pomoc. Udzielimy wszelkich informacji i odpowiemy na pytania. Możesz umówić się na spotkanie dzwoniąc pod nr tel: 731 766 422. Jesteś zawsze mile widziany.

UWAGA: liczba miejsc ograniczona. chatka

 

PRZEDSZKOLE INTEGRACYJNE

Przedszkole integracyjne przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Nasze przedszkole jest placówką integracyjną.

Ideą integracji jest wspólne wychowywanie dzieci zdrowych i chorych.

W przedszkolu integracyjnym wszystkie dzieci mają takie same prawa i takie same obowiązki.

Kontakt dzieci z niepełnosprawnością z dziećmi pełnosprawnymi sprawia, że dzieci same siebie mobilizują do pracy nad tym, by dorównać swoim rówieśnikom, dzięki temu mają szansę dorastać podobnie jak inne dzieci.

Korzyści odnoszą również dzieci pełnosprawne, które w przedszkolu integracyjnym uczą się empatii, tolerancji, szacunku i otwarcia to co inne w ich otoczeniu. Uczą się również bezinteresownego pomagania tym, którzy potrzebują pomocy.

W naszym przedszkolu najważniejsze jest dziecko, jego dobro, potrzeby, indywidualizm, jego zdolności, umiejętności a także trudności czy potrzeby.
Zapewniamy wychowankom jednakowo dużo uwagi, bo dziecko, jak rzekł Phil Bosmas; "jest chodzącym cudem, jedynym niepowtarzalnym, wyjątkowym i nie zastąpionym"

Sale przedszkola są jasne, kolorowe, wyposażone w nowoczesny sprzęt i pomoce dydaktyczne, które sprzyjają wszechstronnemu rozwojowi dziecka. Chcemy nie tylko edukować, wychowywać ale również przybliżać dziedzictwo kulturowe naszej ojczyzny poznawać nasze historie a także rozbudzić w maluchach świadomość ekologiczna. Tu się bawimy, uczymy poznajemy świat, ludzi zwierzęta jednocześnie rozwijając umiejętności językowe. Pragniemy również wspierać rodziców świadomie i aktywnie uczestniczących w wychowywaniu swoich pociech.

Jesteśmy placówka wyjątkową bo rodzinną. Szczególną uwagę poświęcamy temu, aby dziecko u nas czuło się dobrze i bezpiecznie jak w domu.

Wiek przedszkolny to czas kiedy maluch poznaje swoje możliwości, a my staramy się te możliwości doskonalić.

Mamy przekonanie, że nasza wspólna praca będzie procentować w przyszłości.